Bengüboz’un İzinde Mudurnu FotoSafari

Şartname

İndirmek için tıklayınız.

Son Katılım Tarihi
7-8 Ekim 2023
Şehir
Bolu
Partner
Bilkom

Bilkom ve Fotoğraf Organizasyonları Derneği (FOTON) ile ortaklaşa organize edilerek ilk kez düzenlenen Bengüboz’un İzinde Mudurnu FotoSafari, Mudurnu’nun doğal ve kültürel mirasının yanı sıra, her geçen gün artan turizm çeşitliliği ile Mudurnu bölgesinin doğa harikası güzelliklerini, derin kültürel geçmişini, heyecan verici aktivitelerin yanı sıra etkileyici yöresel özelliklerinin tanıtımına etkin katkıda bulunmak amacıyla düzenlendi.

Yalnızca 7-8 Ekim 2023 tarihleri arasında Mudurnu sınırları içerisinde çekilen fotoğraflar ile ücretsiz katılım sağlanan etkinlikte 471 katılımcı yer aldı.

Fotoğrafların düşük çözünürlüklü halleri eklenmiştir.

Fotoğrafın görece büyük halini görmek adına üzerine tıklayabilirsiniz.

SONUÇLAR

DİJİTAL KATEGORİ

BİRİNCİ

Serdar Aydın

İKİNCİ

Yasemin Ceyhan

ÜÇÜNCÜ

Mürsel Tahtacı

MOBİL KATEGORİ

BİRİNCİ

Gamze Aydın

İKİNCİ

Volkan Karagülleoğlu

ÜÇÜNCÜ

Eda İkiyek

Bünyamin Aygün, Cem Kıvırcık, Coşkun Aral, Dr. Erkan Büker, Mustafa Seven, Onur Başkan ve Tanın Helvacı’dan oluşan jüri hem cep telefonu ile katılım sağlanan mobil kategoride hem de fotoğraf makineleri ile katılım sağlanan dijital kategoride kazananları belirledi.

Toplamda 6 fotoğrafın kazandığı Mudurnu Fotosafari’de birincilik ödülü TCL 65 C845 Mini LED TV, ikincilik ödülü Huawei Matebook D 16 2023 ve üçüncülük ödülü Segway F2 Pro Scooter sahipleri buldu.

Tamamlanan Yarışmalarımız