2. Kuruluş Yıl Dönümü Etkinliği (2022)

FOTON Derneği, 2. Kuruluş Yıl Dönümünü Kurtalan Ekspres ile Kutladı!

FOTON Derneği, 2. Kuruluş Yıl Dönümünü 22 Haziran’da İBB Florya Sosyal Tesisleri‘nde düzenlediği görkemli bir etkinlikle kutladı. Etkinliğe FOTON Derneği’nin tüm yönetici kadrosu ve üyeleri katıldı.

Barış Manço’nun 1972 yılında kurduğu ve ölümüne dek birlikte çalıştığı Anadolu rock grubu Kurtalan Ekspres‘in canlı konseri eşliğinde gerçekleşen yemekte, FOTON Derneği’nin 2. yılı kutlandı. Kurtalan Ekspres’in unutulmaz şarkıları eşliğinde keyifli vakit geçiren konuklar, FOTON Derneği’nin kuruluşundan bugüne kadar geldiği aşamaları da anma fırsatı buldular.

Etkinlikte FOTON Derneği’nin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgiler de paylaşıldı. Derneğin, fotoğraf sanatının gelişmesi ve yaygınlaşması için yaptığı çalışmalar ve geleceğe yönelik planları hakkında konuşmalar yapıldı.

Yemek ve konserin ardından FOTON Derneği’nin 2. Kuruluş Yıl Dönümü’ne özel olarak hazırlanan pasta kesildi. Pastayı FOTON Derneği’nin kurucu üyeleri ve yöneticileri birlikte kesti.

Etkinliğin sonunda ise çekiliş yapıldı. Çekilişte aralarında Ara Güler’in imzalı fotoğrafı da yer alan çeşitli hediyeler FOTON Derneği üyelerine dağıtıldı.

FOTON Derneği’nin 2. Kuruluş Yıl Dönümü kutlaması, keyifli ve unutulmaz bir atmosferde gerçekleşti. Etkinliğe katılan tüm konuklar, FOTON Derneği’ne başarılar dilediler. Biz de FOTON Derneği olarak, bu özel günümüzde bizlerle birlikte olan tüm üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

Diğer FOTON Günü Etkinlikleri