FOTON Fotoğraf Zirvesi 2023

Tarih

17-18-19 Kasım 2023

Mekan
Megasaray West Beach Antalya

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın katkıları ile Fotoğraf Organizasyonları Derneği (FOTON) tarafından, Enjoy Turizm işbirliği ile ikincisi Antalya’da Hotel Megasaray Westbeach ev sahipliğinde 17-19 Kasım 2023 tarihlerinde 3 gün boyunca düzenlenen Fotoğraf Zirvesi, fotoğrafın her alanında uzman 20’den fazla isimle, 300’den fazla fotoğraf tutkununu ağırladı.

Fotoğraf, dijital görüntüleme, video, albüm, çerçeve, reklam, baskı teknolojileri ve ekipmanları sektörlerinden markaların katılımı ile gerçekleşen zirve, Türkiye’den ve yurt dışından gelen ziyaretçileri bir araya getirerek sektörün en son gelişmelerini sundu.

Söyleşiler, Paneller ve Workshoplarla Zengin Bir Program

Etkinlik, söyleşiler, paneller, fotoğraf gösterimleri, sunumlar, workshoplar ve network aktiviteleri ile dolu zengin bir programla gerçekleşti. Aralarında Canon, Nikon, Panasonic Lumix, Sony, Fujifilm, Olympus gibi dünyaca ünlü fotoğraf makinası üreticilerinin de katılımıyla gerçekleşen Fotoğraf Zirvesi, sektörün önemli isimlerini ve fotoğraf tutkunlarını bir araya getirerek bilgi ve deneyim alışverişi imkanı sağladı.

Konuşmacılar

FOTON’un düzenlediği 2. Fotoğraf Zirvesi’nde konuşmacılar arasında Ahmet Sel, Ali Alışır, Alper Koç, Arzu Eke, Bingür Sönmez, Burak Bulut Yıldırım, Coşkun Aral, Ebru Ceylan, Engin Özendes, Habip Koçak, Haluk Uygur, Leyla Türker, Murat Gür, Ozan Bilgiseren, Serhan Serter, Serhat Koç, Silva Bingaz, Sinan Demir, Şinasi Bingeli, Uğur Gallenkuş ve Uğur Umay gibi önde gelen isimler yer aldı.

Fotoğraf Zirvesi Hakkında

Fotoğraf Zirvesi, fotoğraf sanatının farklı dallarında uzmanlaşmış kişileri ve fotoğraf tutkunlarını bir araya getiren, sektörün en son gelişmelerini ve yeniliklerini sunan, bilgi ve becerilerin geliştirilmesi için platform oluşturan önemli bir buluşmadır. Zirve, fotoğrafçılığın farklı alanlarına ilgi duyan herkese hitap eden bir içeriğe sahiptir.

Tamamlanan Zirveler